Эйвон Украина - подарок новичкам Эйвон Украина

avon украина регистрация

Выиграй один из 6ти iPhone Х и получи в подарок два аромата на выбор!

 

Условия участия в Программе для Новых Представителей в Кампаниях 03-04/2018 :
- Зарегистрируйтесь Представителем в период действия Кампании 03-04/2018;
- Разместите первый заказ на сумму от 600 грн по ценам каталога, в период действия Кампаний 03/2018 или 04/2018;
- Укажите код аромата при размещении заказа в Кампаний 03-04/2018;
- Получите скидку 26% на заказ от 600 грн в первой Кампании сотрудничества в период действия Кампаний 03-04/2018, а выбранный аромат в подарок в Кампании 04 или 05/2018 за 30 грн, с заказом от 550 грн!

 

zakazat1

 

Маски для обличчя, пілінги і скраби Avon

Оцените материал
(0 голосов)
6fab45smcko2w0yq7rguxzvde39jhlni1tp8Обираемо маску для обличчя
 
Маски для обличчя Avon - це інтенсивний догляд за шкірою. Вони роблять усе: починаючи з розгладження тоненьких зморщечок до знищення прищиків. Перед тим, як зайнятися власне доглядом за шкірою, визначте свій тип шкіри й уважно вивчите етикетки з описом косметичної продукції.
 
Вирівняння шкіри за допомогою тону, коректора і пудри Avon.
 
У цьому процесі дуже важлива черговість, тому для простоти сприйняття давайте розіб'ємо його на пункти:
На очищену шкіру обличчя ми наносимо тональний крем Avon. Колір тонального крему Avon повинний 100% відповідати відтінку вашої шкіри чи бути ледве світлішим. Нанести тон Ви можете і пальчиком, але шар тону вийде тонкішим і рівнішим, якщо Ви будете використовувати спонж. Наносити тон Avon треба легкими рухами, ні в якому разі не втираючи його в шкіру. Чим тонкішим є шар тону - тим краще.
 
Використовуємо рідкий коректор для шкіри навколо очей Avon. Дуже часто ми зневажаємо цим засобом, залишаючи темні плями й набряклості навколо очей без уваги. Коректор для очей Avon має дуже тонку структуру, і, правильно підібраний, цілком успішно справляється з цими проблемами.
Він повинний бути на один тон світліше, ніж обраний Вами тональний крем, саме в цьому випадку він виглядає природно і дає максимальний ефект маскування. М'який, що тане коректор, дуже обережно наноситься на шкіру повік , щоб сховати темні кола.
 
Використовуємо твердий коректор - олівець Avon. Твердий коректор Avon, звичайно, продається в циліндричному футлярі і має властивості закривати проблемні місця, ледве підсушуючи їх. Він повинний точно відповідати тону шкіри.
zakazat1
 
Використання тону більш темного чи більш світлого тільки збільшить проблему і зверне на неї увагу. Коректор Avon може наноситися спеціальною щіточкою чи пальцями. Пальці, передаючи тепло коректору, дають більше можливостей для рівного нанесення, щіточка береже шкіру від можливого влучення жиру з кінчиків пальців - вибір за вами. Коректор Avon повинний застосовуватися безпосередньо на місце, яке треба сховати й область довкола нього. Він також може застосовуватися на почервонілі області біля носа.
 
Пудра Avon. Саме пудра додає обличчю сяйво і робить його колір однорідним. Професійні візажисти віддають перевагу розсипчастій пудрі. Саме ця пудра лягає найбільш рівномірно і на тривалий термін матує шкіру обличчя. Легка розсипчаста пудра Avon, наноситься на все обличчя великою кистю для макіяжу. Надлишки можна забрати цією же кистю чи пухівкою.
 
Пілінги та скраби - різниця
 
Слово "пілінг" (і його синонім "ексфоліат") можна перевести як "ошкірювати" або "сильно скоблити". Мова йде про видалення,верхнього ороговілого шару шкіри. Залежно від відлущуючих речовин, пілінг буває хімічний, механічний, лазерний і т.д. Кожний різновид пілінгу робить більш тонким роговий шар, видаляє дрібні комедони, полегшує доступ до більш глибоких шарів шкіри, розширює пори й зм'якшує шкіру. Процедура також підсилює розподіл кліток базального шару, і шкіра стає гладкою і світлою, здобуваючи більш молодий і здоровий вид. Поверхневий пілінг робиться за допомогою двох основних інструментів - скраба й гоммажа. Вони містять абразиви рослинного або "промислового" походження - гладкі кульки з полімерів, і природні сапоніни. У натуральних скрабах використовуються розмелені горіхові кісточки кокоса або мигдалю, - саме вони "зіскрібають" верхній шар омертвілих кліток.
 
 1Для більш чутливої шкіри варто використовувати Эйвон маски - плівки - їхній вплив більш м'який й не травмує шкіру.
Пілінг може бути також хімічним - ті клітини, які відпрацювали не зіскрібають, а розчиняють. Це відбувається завдяки наявності в пілінгових кремах фруктових кислот: молочної, яблучної, лимонної. Деякі пілінги містять ферменти, найчастіше в сучасній косметології використовуються ферменти, що добувають із фруктів, наприклад папайї або ківі.
Частота проведення косметичного пілінгу головним чином залежить від стану шкіри, але вона не повинна перевищувати одного-двох разів у тиждень. Наноситься пілінг круговими масажними рухами від центра обличчя до периферії по висхідній.
 
 
Перевага парафінової маски Avon для рук?
 
Мабуть, парафінова маска, або обгортання, - це найпоширеніша процедура по догляду за шкірою рук. Помітна різниця між станом шкіри до й після парафінової маски, а також приємні відчуття під час неї роблять цю процедуру надзвичайно популярною. Парафінова маска робить подвійну дію. Спочатку за рахунок того, що Ви при нанесенні маски обертаєте руки гарячим рушником або надягаєте спеціальні рукавички, спостерігається тепловий ефект, під дією якого розширюються пори й підсилюється потовиділення і, поліпшується крово- й лімфообіг.
 
У результаті теплового впливу відбувається глибоке прогрівання кистей, тому знімається напруга м'язів і зв'язувань, біль у суглобах. За рахунок посилення мікроциркуляції збільшується надходження води до епідермісу , і шар парафіну не дає їй випаровуватися в повітря. Завдяки цьому досягається гарне зволоження шкіри.
 
Потім маска дає компресійну дію. У результаті спостерігається ліфтинг - ефект, шкіра розгладжується, стає підтягнутою й тонізованою. Ці ефекти парафіну й спричиняються високу популярність парафінової маски, що може широко застосовуватися, як вихід для шкіри, що постраждала від холоду та, як омолоджуюча процедура для шкіри з віковими змінами, як зволожуюча процедура для зневодненої шкіри, а також, як відхід для клієнтів із захворюваннями суглобів кистей рук.
 

 

Новинки Эйвон

 • Каталог Avon Украина 04 2018 смотреть онлайн
  Каталог Avon Украина 04 2018 смотреть онлайн  Каталог Эйвон Украина 04 2018 Попробуй новую сплеш - маску энергетик для вашей кожи линейки Anew. Энергия благодаря мгновенному действию антиоксидантов, сияние дарит быстрый эффект благодаря фруктовым кислотам, свежесть -…
 • Каталог Avon Украина 03 2018 смотреть онлайн
  Каталог Avon Украина 03 2018 смотреть онлайн   К замечательному празднику 8 марта Avon вместе с с Евой Мендес презентуют три аромата для каждого момента жизни. Настоящий эликсир женственности в новой коллекции ароматов Эйвон - Eve Discovery.…
 • Каталог Avon 02 2018 описание новинок
  Каталог Avon 02 2018 описание новинок Mark Kiss от Hardkiss - встречай новую помаду "Взрыв цвета". Юля Савина, фронвумен группы The Hardkiss представляет вашему вниманию помаду из линейки Mark. С Mark полностью открываю в себе артиста,…
 • Новый Лого флаер Avon 2017
  Новый Лого флаер Avon 2017   Логофлаер Avon действует с 22 2017 до 02 2018 включительно. Представители Avon Анастасия и Влада демонстрируют нам новую коллекцию полезных в работе представителя деталей. Коллекция так и названа "Успех…

Icons-DCE 02

Заказать Avon без регистрации представителем компании.

Тел.: 099-401-12-02, 093-356-72-10, 098-927-57-40

Прямо здесь вы легко можете выбрать для себя любую продукцию Avon из текущей кампании, а также выгодно купить Эйвон с доставкой заказа.

У нас Вы получите скидку при любом вашем заказе Avon.

У нас удобные варианты оплаты заказа, и удобные варианты доставки вашей покупки, конечно и Новой почтой.

Заказать Avon »»