реєстрацію в AVON Івано-Франківську

Все про реєстрацію AVON Івано-Франківськ

У нас ви можете пройти онлайн реєстрацію в Ейвон в Івано-Франківську та Івано-Франківській області!

 

Більш докладно про реєстрацію в Avon, як це відбувається, по кроках описано нижче.

     Реєстрація в Ейвон - фактично це закріплення за вами свого особистого дисконтного рахунку. Коли Ви зареєстровані в Ейвон - ви купуєте продукцію каталогу Avon зі знижками від 18% до 30%. Ви як власник дисконтного рахунки компанії Avon маєте доступ до участі в розпродажах продукції Ейвон, знижки на розпродажах ще більше, у Вас з'являється можливість отримати більше доходу від реалізації таких продуктів від Ейвон.

 

     Дисконтний рахунок Avon закріплений за представником Ейвон безкоштовно. Іншими словами реєстрація в Ейвон Івано-Франківськ абсолютно безкоштовна.


Щоб пройти процедуру реєстрації Avon, потрібно заповнити реєстраційну форму на сторінці "реєстрація Avon".

 

     Після того як заповніть всі поля клікніть кнопку «Відправити заявку на реєстрацію».

Увага! Ксерокопії ваших документів не потрібні, відсилати їх нам не потрібно.

 

     Ще важливо розуміти, що Зареєструватись Ейвон не зобов'язує вас робити замовлення з кожного наступного каталогу. Ви замовляєте продукцію Ейвон лише тоді, коли вам це потрібно.

 

     Є лише одне правило: зробити замовлення в Ейвон Укриана потрібно хоча б один раз за рік. Якщо не замовляли товар більше 12-ти місяців - тоді ваша реєстрація припинена. Але у Вас є можливість в будь-який момент зареєструватися ще разок. Навіть цікавіше - повторна реєстрація Вам вигідна: ви знову отримаєте інтрересние і дорогі подарунки для новачків при першому замовленні!


     Якщо Ви прийняли рішення стати представником Ейвон в Івано-Франківську, не варто зволікати! Всього один крок відокремлює вас від світу прекрасного жіночого бізнесу, Вашого життєвого успіху та фінансової незалежності.