Що значить - стати представником Avon Україна або іншими словами реєстрація Avon, і як цієї зробити?

как стать представителем <strong>Эйвон</strong> Украина

Стати представником Ейвон Україна гранично просто. Вам потрібно всього лише правильно заповнити анкету на цій сторінці, ваші дані бажано вносити українською мовою.


Компанія довіряє своїм представникам, але дані проходять перевірку, адже ви після того як станете представником Ейвон зможете зробити своє замовлення без передоплати, отримаєте його замовлення на пошті, з безкоштовною доставкою (поштове відділення визначається за індексом)

Отримання замовлення Ейвон проходить по вашому паспорту. Оплатити своє замовлення ви можете не відразу, при отриманні - у вас є на це 7 днів. Ваш рахунок на оплату замовлення Avon буде вкладено в посилку із замовленням.

Тепер ви розумієте чому ваші дані повинні бути вірними. Після відправки ваших даних ви отримаєте смс з номером вашого рахунку та інструкції на ваш імейл. Тепер ви можете зайти в свій кабінет на офіційному сайті Avon Україна - avon.ua і замовити продукцію Avon з поточного каталогу Avon Україна.
Крім того зараз є можливість пройти процес реєстрація Ейвон більш просто - вам не обов'язково вказувати всі свої дані в формі, є експрес реєстрація Ейвон - вкажіть тільки Фио, свій телефон і E-mail, ви можете не вказувати в момент коли ви проходите реєстрацію, свої паспортні дані, при цьому ви отримаєте таку ж знижку як і при повній реєстрації

 

Skidka 30 procentov na kovriki

Avon представникам компанії надає масу переваг і пропонує скористатися ними всім бажаючим.

Розглянемо найцікавіші з них.

По-перше знижки на продукцію Avon.

Avon представникам дає можливість самим визначити розмір своєї знижки при оформленні замовлення на продукцію з каталогу Avon. Розмір знижки починається від 10% і до ... Ви скажете до 30%. Так, але не зовсім так. Якщо ми хочемо велику знижку і знаємо, що хочемо купити. То у нас є можливість спланувати свої покупки на три каталогу вперед.

На моєму сайті avon-ukraine.com.ua в розділі каталог Avon ви заздалегідь можете подивитися не тільки поточний каталог але і два майбутніх. А значить вибрати найкращий момент для покупки - адже розмір знижок і наявність спеціальних пропозицій на конкретний продукт змінюється в каталогах.