ПОВЕРНЕННЯ ПРОДУКЦІЇ В КОМПАНІЮ AVON

У компанії існує система повернень, за правилами якої, Представник може зробити повернення продукції протягом двох місяців з дня отримання. Вартість послуги повернення становить 5 грн. Поверненню підлягає практично будь-яка продукція (на яку немає пробників) за умови збереження товарного вигляду.

Виняток становлять:

-каталог, друкована продукція, спеціальні пропозиції інтернет-замовлення і товари з брошури «Розпродаж» - повернення тільки по шлюбу. Якщо при купівлі товару до нього додавався безкоштовний або зі знижкою за спеціальною пропозицією подарунок, то, повертаючи цей товар, представник обов'язково повинен повернути і подарунок.

Важливо: Пропущені повернення не зберігається і Представнику не повертаються.

Де і коли можна здати повернення:

через поштове відділення України, де було отримано замовлення Avon

в пунктах видачі замовлень (де було отримано замовлення Avon)

Для оформлення повернення заповнюється спеціальна форма. Її можна завантажити на сайті або зайти на свою персональну сторінку Avon і внизу натиснути - "Бібліотека форм" - "Форма повернення"

Продукцію і заповнену форму Ви відправляєте з пошти. Якщо відправляєте через шлюбу, то в формі відзначаєте, який саме шлюб. Стандартний термін списання повернення 28 календарних днів. Заміна приходить з наступним замовленням після списання, якщо продукція є на складі і ви поставили в формі повернення відповідну пометку- ОБМІН.

При оформленні повернення Представник повинен оплатити замовлення повністю, якщо немає-повернення не декларується.

Після списання повернення, сума за повернуту продукцію надходить на рахунок Представника - ось тепер цю суму можна недоплатити при оплаті наступного замовлення.

Декларування повернення.

Послуга Декларування повернення дозволяє при здачі чергового замовлення недоплачувати суму відправленого повернення. Щоб задекларувати повернення, перед відправкою інтернет-замовлення на останньому Кроці в спеціальне вікно «Сума повернення» вписується вартість повернутої продукції за рахунком-фактурою (без копійок). Задекларувати повернення можна в разі, якщо з дня відправки повернення і до розміщення замовлення пройшло не більше 7 днів.

Декларуванню підлягає повернення, оформлений тільки через «Шлюб» або «Відмова Клієнта».

Повторно скористатися послугою декларування повернення можна не раніше, ніж через 21 календарний день від дати декларування попереднього повернення.

Якщо замовлення не встигли забрати замовлення з пошти.

Замовлення повинен зберігатися на пошті 5 робочих днів. При неотриманні у встановлений термін, замовлення повертається назад в компанію і розформовується протягом 45 календарних днів.

 

Ваш надійний помічник і путівник у компанії AVON: avon-ukraine.com.ua