Зареєструватися представником Avon (Ейвон) ЛьвівНа нашому сайті Ви можете зареєструватися представником Avon (Ейвон) Львів, або інакше кажучи стати консультантом Avon Ейвон у Львові.

Напевно у багатьох виникне логічне запитання - навіщо реєструватися в Ейвон? Що це мені дасть?


Реєстрація представника Ейвон Львів проходить безкоштовно. Основна умова: вам повинно бути не менше 16 років і ви повинні бути громадянином України. Щоб зареєструватися представником Ейвон в Львові Вам потрібно заповнити поля форми реєстрації внизу сторінки. Заповнювати форму бажано українською мовою. Вказувати у формі достовірні дані. Слід розуміти, що Ваші дані перевірять. Це необхідність, якщо врахувати той момент, що оплата замовлення проводиться після його отримання (на це є 7 днів).


Після заповнення форми з Вами зв'яжеться партнер, він обов'язково допоможе Вам оформити перше замовлення.

Барвистий каталог Ейвон ви отримуєте даром. Вам Ваше замовлення буде безкоштовно доставлено на вказаний Вами поштове відділення. Оплата замовлення повинна бути здійснена протягом 7 днів.

 

Для новачків Ейвон завжди діють цікаві пропозиції, наприклад при замовленні на певну суму Ви можете отримати в подарунок парфумовану воду.


В Ейвон передбачено величезна кількість ексклюзивних подарунків, які отримують все і завжди.

Найголовніше - представник Avon у Львові отримує можливість купувати продукцію Ейвон зі знижкою до 30%. А деякі акційні товари зі знижкою до 40% і іноді навіть більше.

 

Реєстрація Ейвон не зобов'язує ні до чого. Вам не потрібно купувати продукцію Ейвон регулярно, ви не зобов'язані вкладати свої кошти. Але якщо ви купуєте косметику або парфумерію Ейвон регулярно, то зможете здобувати її все дешевше. Також на розмір знижки впливає обсяг замовлення. Чим більше Ваш поточний замовлення - тим більше знижка!

 

Компанія Ейвон дуже потужний, серйозний і головне - надійний Партнер, Ви можете побудувати свій бізнес без вкладень разом з нами дуже легко !!!

 

Крім цього компанія Ейвон проводить величезну кількість безкоштовних тренінгів, on-line тренінгів, все це допоможе відчувати себе грамотним і впевненим у собі фахівцем в роботі з Клієнтом. Спеціально для зручності Клієнтів були створені пробні зразки і брошури дуже хорошої якості і за символічною ціною.