Skidka 30 procentov na kovriki

Avon представникам компанії надає масу переваг і пропонує скористатися ними всім бажаючим.

Розглянемо найцікавіші з них.

По-перше знижки на продукцію Avon.

Avon представникам дає можливість самим визначити розмір своєї знижки при оформленні замовлення на продукцію з каталогу Avon. Розмір знижки починається від 10% і до ... Ви скажете до 30%. Так, але не зовсім так. Якщо ми хочемо велику знижку і знаємо, що хочемо купити. То у нас є можливість спланувати свої покупки на три каталогу вперед.

На моєму сайті avon-ukraine.com.ua в розділі каталог Avon ви заздалегідь можете подивитися не тільки поточний каталог але і два майбутніх. А значить вибрати найкращий момент для покупки - адже розмір знижок і наявність спеціальних пропозицій на конкретний продукт змінюється в каталогах.

 

 

Друге.
Оплата після отримання замовлення на вашому поштовому відділенні. Тобто ви можете оплатити замовлення не заздалегідь, не в момент отримання замовлення Ейвон, а вже після того як передасте замовлення своїм клієнтам. У нас є на це сім днів після отримання замовлення.

 

Третє.
Avon представникам надає безкоштовну доставку замовлення на те поштове відділення, яке вам зручно.
Доставка замовлення Ейвон на відділення Нової пошти, ще більш зручно. Так як швидше (не більше двох діб з моменту оформлення замовлення на офіційному сайті Avon) і ви можете стежити за пересуванням свого замовлення на сайті Нової пошти.

 

Четверте.
Подарунки та акції від Avon Україна. Avon представникам обожнює робити подарунки. Це правда! Навіть в момент реєстрації представником, коли ви робите своє перше замовлення, ви вже можете вибирати собі подарунок. Зазвичай це один з двох ароматів. Я раджу скористатися цією можливістю. На даний момент досить зробити замовлення на 600 грн. коли ви входите і вибрати який з ароматів ви хочете отримати.