Діючий каталог Ейвон Україна


Діючий каталог Ейвон Україна можна подивитися на цій сторінці. За рік Ейвон випускає 17 каталогів, кожен з них містить понад 1500 пропозицій. На даний момент діє каталог Ейвон пропонує нам декоративну косметику для губ: помади Ейвон, олівці для губ Avon Україна, блиски Ейвон. Ви можете подивитися косметику для очей Ейвон, туш, тіні для очей, олівці і підведення Ейвон.
Підібрати в чинному каталозі кошти для нігтів Ейвон Україна: лаки для нігтів Ейвон, захист і догляд для нігтів, продукти Ейвон для дизайну нігтів, інструменти.
Діючий каталог Ейвон Україна крім цього пропонує нам широкий вибір засобів для догляду за волоссям: шампуні і ополіскувачі, засоби 2-в-1 від Ейвон, спеціальний догляд Ейвон, стайлінгові кошти Ейвон, все для фарбування волосся, гребінці та аксесуари Ейвон, готові набори засобів для волосся Avon Україна. Серед брендів виробників засобів догляду за волоссям виділимо кілька найбільш значущих: Advance Techniques, Planet SPA Avon, Naturals, Ейвон For Men, Advance Techniques Professional.


Звичайно ж косметику для обличчя: тональні креми Avon, пудри Avon, основа під макіяж від Ейвон, рум'яна і бронзери, коректори від Ейвон.
Декоративна косметика представлена наступними брендами Ейвон: Luxe, Ейвон Color, Avon Glow, ExtraLasting, Nailwear Pro +, Magic effects Avon, Nail Experts, Color Trend Avon.
У розділі парфумерія чинного катлог Ейвон Україна завжди представлені
жіночі парфуми, чоловічі аромати Ейвон, духи для юних модниць, пробники Ейвон, спреї і дезодоранти, лосьйони для тіла Ейвон Україна, гелі для душу від Ейвон та парфумерні набори. Багато відмінно опрацьованих ідей для подарунка на будь-який випадок.
Найвідоміші парфумерні бренди Ейвон: Premiere Luxe, Avon Life, Today Tomorrow Always, Luck, Cherish, Full Speed, Avon Imari, Avon Alpha.
Далі варто відзначити наступний розділ діючий каталогу Ейвон Україна, це - мода і стиль. Він містить трендові новинки одягу, сумки та гаманці Ейвон, шарфи і рукавички, сережки, підвіски та кольє, каблучки, браслети і годинник, брошки Avon, інші аксесуари, очкіі комплекти прикрас.
Догляд за тілом від Ейвон Україна в чинному каталозі: все для душа Avon Україна, для тіла, дезодоранти Ейвон, для рук, для інтимної гігієни, для ніг, засоби для депіляції Ейвон, аксесуари для догляду, набори.